products

کیت تشخیص IgG IgG آزمایش سریع آنتی بادی Sars-Cov-2 COVID 19

اطلاعات پایه
محل منبع: چین
نام تجاری: Care Test
گواهی: CE,FDA registration
شماره مدل: COVID19-C
مقدار حداقل تعداد سفارش: 2000PCS
قیمت: USD$3-5/pcs,Price Gradiant
جزئیات بسته بندی: 20/25 قطعه / جعبه ، 50/40 / جعبه / کارتن
زمان تحویل: بسته به سفارش QTY
شرایط پرداخت: T / T
قابلیت ارائه: 100،000 پی سی / روز
اطلاعات تکمیلی
روش شناسی: ایمونواسی جریان جانبی نمونه: سرم ، پلاسما یا خون کامل
تعریف: روش کیفی مورد آزمون: آنتی بادی های IgM و IgG
حساسیت: 95٪ اختصاصی: 100٪
قالب: کاست زمان نتیجه: در عرض 15 دقیقه
برجسته:

کیت تشخیص IgG

,

کیت تشخیص IgM


توضیحات محصول

SARS-COV-2 کیت تشخیص آزمایش IgM و IgG آزمایشگاه سریع آنتی بادی COVID 19

 

استفاده در نظر گرفته شده

تشخیص Covid-19 IgM و IgG در سرم ، پلاسما یا خون کامل از جمله خون نوک انگشت برای اهداف تشخیصی آزمایشگاهی.

مقدمه

Covid-19 اولین بار در دسامبر سال 2019 در ووهان چین ظهور کرد.علت این بیماری به عنوان نوع جدید ویروس کرونا تأیید شد ، این ویروس از طریق هوا از افراد به افراد دیگر منتقل می شود.طی دو ماه ، عفونت به سرعت در چین و در تعدادی از کشورهای جهان گسترش یافته است.

ویروس Covid-19 باعث مرگ بیش از 2 می شود ، 7 تا 14 روز دوره کمون وجود دارد.روش تشخیصی فعلی عمدتا توسط تست PCR انجام می شود ، اما حساسیت کلی آن 50 تا 60٪ است و توسط کاربر با استفاده از ابزارهای ویژه و خاص محدود می شود.برای غربالگری افراد زیادی و افراد آلوده بدون علامت ، به یک آزمایش سریع و سریع نیاز است.بیماری عفونی معمولاً در 2 تا 4 روز پس از عفونت ، آنتی بادی خاص IgM تولید می کند ، در حالی که آنتی بادی خاص IgG پس از 5 تا 7 روز ظاهر می شود.در مقایسه با آزمایش دیگر ، این تست با هزینه کم راحت تر است ، می تواند در مزرعه ، بیمارستان سیار و آزمایشگاه انجام شود.

اقدامات ایمنی:

آزمایش آنتی بادی Covid-19 باید در یک مرکز ایمنی زیستی سطح 3 دستکاری شود ، یا با محافظت شخصی خوب ، سپرده نمونه باید از راهنمای سازمان بهداشت جهانی یا مرجع بهداشت محلی پیروی کند.
 

اصل سنجش

آنتی ژن نوكلوپروتئین نوترکیب Covid-19 در آزمایش استفاده می شود ، سرم ، پلاسما یا خون كامل از بیمار آلوده به Covid-19 در دستگاه بارگیری می شود ، آنتی بادی های خاص Covid-19 در نمونه به آنتی ژن های نوكلئوپروتئین Covid-19 متصل به طلا متصل می شوند تشکیل آنتی بادی - کمپلکس آنتی ژن طلا کلوئیدی.در حالی که این کمپلکس در امتداد غشا nit نیتروسلولز مهاجرت می کند ، این مجموعه در خطوط آزمایشی پوشیده شده با IgM یا IgG ضد انسان ایجاد می شود که باعث ایجاد یک نوار صورتی تا عمیق صورتی در خط آزمایش IgG یا IgM می شود.شدت سیگنال بسته به مقدار آنتی بادی اختصاصی موجود در نمونه متغیر است.همیشه یک خط کنترل قرمز باید روی خط کنترل ایجاد شود که نشان دهنده عملکرد مناسب است.

 

اجزای کیت

هر کیت آزمایش شامل: 1. کیسه 2. کیسه شامل یک دستگاه تست کاست 3. هر 25 تست با یک بطری قطره چکان 3 میلی لیتر با بافر سنجش قطعات تهیه شده توسط کاربر

1. تایمر 2. دستگاه جمع آوری خون


پایداری و شرایط ذخیره سازی

کیت آزمایش Covid-19 IgG / IgM در کیسه های باز نشده در دمای اتاق بین 22-28 درجه سانتیگراد به مدت دو و نیم سال پایدار است.

کیت را فریز نکنید و یا در معرض درجه حرارت شدید قرار ندهید.

اقدامات احتیاطی عمومی

 

 این آزمایش فقط برای تشخیص آزمایشگاهی است.

 

control کنترل مناسب عفونت ، محافظت شخصی و روشهای درمانی باید دنبال شود - در محلی که آزمایش باید انجام شود سیگار نکشید ، غذا نخورید و ننوشید.هنگام دست زدن به نمونه ها و هنگام انجام آزمایش از لباس های محافظ ، دستکش و عینک استفاده کنید.

 

any هیچ نمونه یا معرف را از طریق دهان با پیپت نگذارید.

 

 تمام مواد باید به عنوان بالقوه عفونی در نظر گرفته شوند.برای ضد عفونی کردن ، یا مواد اتوکلاو را در دمای 5/121 درجه سانتیگراد به مدت 1 ساعت انجام دهید یا با هیپروکلریت سدیم (محلول 1 درصد) تیمار کنید.

 

test از آزمون بیش از تاریخ انقضا مشخص شده استفاده نکنید.


مجموعه نمونه

از سرم ، پلاسما یا خون کامل برای این دستگاه استفاده می شود.این آزمایش بهترین نمونه را روی نمونه های تازه دارد.اگر آزمایش فوراً انجام نشود ، باید پس از جمع آوری تا 3 روز در دمای 8-8 درجه سانتیگراد نگهداری شود.اگر آزمایش در مدت 3 روز انجام نشود ، سرم را می توان در دمای 20 درجه سانتیگراد یا سردتر ذخیره کرد.

 

روش آزمون

 

1. قبل از آزمایش کارتهای تست را از کیسه بردارید ، روی یک سطح صاف تمیز قرار دهید.

 

2. درصورتی که نمونه های آزمایش شده در حالت منجمد باشند ، نمونه باید در دمای اتاق قرار گیرد تا کاملاً ذوب شود و برای آزمایش خوب مخلوط شود.

3- با استفاده از پیپت موجود ، 10 سرم یا پلاسما یا خون کامل (یا خون نوک انگشت) را روی کارت آزمایش اضافه کنید.

4- با افزودن نمونه ، دو یا سه قطره بافر سنجش را از بطری قطره چکان اضافه کنید.

5. سپس نتایج 15 تا 30 دقیقه خوانده می شود ، اطمینان حاصل کنید که خط کنترل همیشه مثبت است.

 

کیت تشخیص IgG IgG آزمایش سریع آنتی بادی Sars-Cov-2 COVID 19 0کیت تشخیص IgG IgG آزمایش سریع آنتی بادی Sars-Cov-2 COVID 19 1

 

 

خواندن نتایج آزمون:

 

کیت تشخیص IgG IgG آزمایش سریع آنتی بادی Sars-Cov-2 COVID 19 2

 

لطفاً توجه داشته باشید: هنگام خواندن این آزمون ، یک خط واضح و واضح بر روی ناحیه IgG یا IgM کارت در محدوده زمانی تعیین شده نشان دهنده نتیجه مثبت است.

 

تجزیه و تحلیل نتیجه:

1. Covid-19 IgM اولیه: مثبت یا ضعیف بدون Covid-19 IgG بین 2 تا 5 روز از علائم ممکن است نشان دهنده مرحله اولیه عفونت Covid19 باشد.

2. مثبت CVid IgM و IgG ممکن است بعد از 5 تا 6 روز پس از بروز علائم رخ دهد.

3. Covid-19 IgG قوی بدون Covid-19 IgM ممکن است نشان دهنده عفونت در مراحل آخر ، یا بیماران بهبودی باشد.

محدودیت آزمون

این دستورالعمل باید با دقت دنبال شود و به درستی انجام شود.

آزمایش Coivd-19 IgM / IgG برای تشخیص آنتی بادی علیه ویروس Covid-19 در سرم یا پلاسما طراحی شده است.آزمایش مایعات دیگر بدن تأیید نشده است و ممکن است نتایج مناسبی نداشته باشد.

برای نمونه هایی که با آزمایش Covid-19 IgM / IgG مثبت آزمایش می شوند ، آزمایش تأییدی خاص تری انجام می شود.قبل از ایجاد تشخیص نهایی ، باید ارزیابی بالینی از وضعیت و شرح حال بیمار نیز انجام شود.

 

اطلاعات تماس
Info

شماره تلفن : +8617338314955